Nasıl Kullanılır ?

Soğuk lipoliz jeli kullanmaya başlamak için:

  1. Önce kullanmak istediğiniz bölgeyi nemli biz bez yardımı ile temizleyiniz.
  2. Lipoliz jel takviye edici üründen bir miktar kullanacağınız bölgeye sıkınız.
  3. Masaj yaparak ve jeli iyice yedirerek 10 dakika işlem yapınız.

Kullanım şekli bu kadar basittir. Bu işlemi günde 1-2 seans tekrarlayabilirsiniz.

Kullananlar Nasıl Bir Kullanıcı Yorumları Bırakıyor ?

Bizlerden ürünü tedarik eden müşterilerimiz gün içerisinde bizlere formdan ulaşarak teşekkürlerini iletmektedirler. Bunun için öncelikle her bir satın alan ve yorumlarını bizlerden esirgemeyen kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz. Kullanıcılar ürünü gerçekten beğendiklerini ve çevrelerine taviye ettiklerini firmamızla paylaşmışlar ve paylaşmaya devam etmektedirler.

nasıl kullanılır

Soğuk Lipoliz Jeli Nedir ?

Ürün bir takviye edici gıda statüsünde jel olup 250 ml hacmindedir. Fiyat olarak 149 TL + kargo ücretledirilmesi marka sahipleri tarafından yapılmıştır. Bu fiyat resmi satış fiyatı olup, altında yada üstünde gördüğünüz fiyatlandırmaların bulunduğu ürünlere çok fazla itibar etmemenizi öneriyoruz.

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle çok fazla güneş gören yerlerde bulundurmayınız. Çocuklardan uzak bölgelerde muhafaza ediniz. Orjinallik ve sağlığınız adına fiyatı çok düşük ücretlere satılan ürünlere çok fazla itibar etmemenizi öneriyoruz. Ürünün orjinali, bandrollü, hologramlı ve faturalısını bu web sitesinden sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kapıda yapmaktasınız. Ödemeyi ister nakit ister kartınız ile kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi kargo tam teşekkülü bir şekilde slip makinasıyla adresinize gelevektir. Kargolar Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerine 1-2 iş gününde ulaşmaktadır.

 

 

x

Check Also

fiyat

Eczane Fiyatı

Orjinal soğuk lipoliz jeli resmi satış fiyatı, eczane fiyatı ve internet fiyatı ...