Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Aşağıda gerçek kullanıcı yorumu olarak bizlere ulaşan bazı yorumları sizlerle paylaşıyoruz. Yorumların tamamı hakiki, gerçek soğuk lipoliz jeli kullanıcı yorumlarıdır.

Kullananlar, Müşterilerimiz Ne Diyor ?

Ayşegül Yiğit

Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum yaza hazırlık tamam gibi.

Funda Akar

Ben bir süredir vücuduma daha bir özen göstermeye başladım. Uzun zamandır hangi ürünleri alsam diye düşünürken karşıma soğuk lipoliz jeli çıktı. Kullandım ve memnunum. Tavsiye ediyorum.

Gamze Özver

Merhabalar. Lipoliz ürünlerini oldukça sık kullanan biriyim, içeriği temiz ve kaliteli ürünler olmasıda bu ürünü tercih etmemdeki en büyük nedenlerdern. Bandrollü ve hologramlı olması güven veriyor. Orjinallik konusunda tereddütlerim bitti diyebilirim. 2. günündeyim. Kullanım bittiğinde sizlerle paylaşacağım. Yavaş yavaş lipoliz jel etkisini gösteriyor gibi.

Hikmet Konuksever

35 yaşındayım ve bu yaşlarda bu tarz ürünleri kullananların çok olduğunu düşündüğüm ve faturalı ürün olduğu için siparişimi verdim. Kargo yani lipo jel hızlı birşelilde adresime geldi. Teşekkürler.

Nuray Taşkın

Oldukça değişik bir kutusu var. Kaliteli bir ürüne benziyor. Dün sipariş vermiştim bugün adresime geldi. Hızlı teslimat için teşekkür ediyorum.

Hülya Alkan

Bittikçe alabileceğim ürünleden birisi kesinlikle. Kullandığım süre içerisinde ki hala hali hazırda ürünü kullanıyorum, gözle görülür farkı hissetmeye başladım diyebilirim. lipoliz jel takviye edici gıdayı düzenli olarak kullanmaya çalışıyorum. Ürünü çevreme tavsiye ettim.

Gözde bulut

Ben 2 ci şişeyi kullanıyorum şuanda farkı gerçekten hissetmeye başladım. Ürünü satan firmaya da teşekkürlerimi sunuyorum. Orjinal, üzerinde hologramı olan ürün yollamışlar. Herkese tavsiye ederim.

Aynur furkan

Bayılıydık ürüne. Annemle çoktan bitirdik. Üreten firmaya teşekkür ederiz. Kokusu da rahatsız etmiyor.

Okan Polat

Eşim için almıştık, açıkcası alırken biraz tereddütteydik. Üründen memnun kaldık diyebilirim.

Rukiye Kara

Çok urun kullandim bu tarz ama böyle kalitelisine gerçekten ilk kez rastladım. Üretici firmaya ve marka sahiplerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Utku Yiğitoğlu

Gerçekten harika ürünler! Bitkisel oluşu da ayrıca güven verici… İyi çalışmalar Soğuk Lipoliz…

Yelim Oğuz

Kesinlikle lipoliz konusunda şahane. Tabii önemli olan düzenli kullanmak. Gerçekten bi çok ürün denedim, bunun  muadili bir ürün yok gibi diyebilirim.

Oya Güven

Kargomu bugün aldım teşekkür ederim. Herkese onuna kadar tavsiye ediyorum. Gerçekten çevremdeki herkes farkınızı fark edebiliyor. Şimdi ben bu farkı sizin sayenizde tekrar kazandım. Şiddetle sizlere tavsiye ettiğim bir ürün lipoliz jel. Saygılarla.

Ebru Oğul

Soğuk lipoliz jel ürününü internette dolaşırken keşfettim. Bitkisel ve doğal ürünlere meraklı olduğumdan bu jel  ilgimi çekti açıkçası.. Sitesindeki tüm detayları okuyunca denemek için sipariş verdim…2 gün oldu kullanalı. Fark var gibi. Bakalım !

Nilay Kurt

Ben lipoliz ürününü internet sitesinde gezerken gördüm ve inceledim. Başta tereddütte kalsam da aldım yorumlara bakarak… ve diyorum ki iyi ki almışım. Bu ikinci kullanışım. gerçekten farkı hissedebiliyorum. Teşekkürler herkese.

Tanyeli

Ben 20 yaşında üniversite öğrencisiyim. Bu tarz ürünleri araştırma yaparken 2 hafta önce bu jel tanıştım. İlk başlarda pek umutlu değildim ama kullandıkça farkı görebiliyorum artık. Yollanan ürünü bu web sitesinden aldım. Orjinal ve bandrollü, hologramlı ve en önemliside faturalı olması gerçekten beni mutlu etti. Saolun.

Oya Başar

Merhabalar, ben Edirne’de yaşıyorum ve 36 yaşındayım. Kendime her konuda çok özen gösteririm. Ürünü yani jeli kullanmaya başladığım ilk hafta etkisini pek görmedim ama 2. hafta gerçekten hissedilir şekilde etki görebildim diyebilirim. Saygılar sunarım.

Demet Yener

Yaklaşık 1.5 hafta önce kullanmaya başladım tek kelimeyle beğendiğim ürünler arasına aldığım bir ürün diyebilirim.

Kısmet bulut

Ürününüzle bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım diyebilirim. Geçen gün ilk defa denedim. Kullanmaya başladığım günden yaklaşık 2 hafta sonrasında farkı hissetmeye başladım diyebilirim. Yakın çevreme tavsiye ettim bile. Teşekkürlerimi sunuyorum.

 

müşterilerimiz ne diyor, kullanıcı yorumları

x

Check Also

fiyat

Eczane Fiyatı

Orjinal soğuk lipoliz jeli resmi satış fiyatı, eczane fiyatı ve internet fiyatı ...