Eczane Fiyatı

Orjinal soğuk lipoliz jeli resmi satış fiyatı, eczane fiyatı ve internet fiyatı ne isterseniz bu sorudan başlayalım. Bu fiyatların hepsinin aynı olması gerekmekte. Yani jel orjinal ise internette de, eczanede de, perakende olarak ta aynı fiyata satılması gerekir.

İndirimli ve kampanyalı lipoliz jel almak isyenler üründen 1’den fazla adette satın almalıdırlar. neden ne kadar fazla adette ürün alınırsa ürünün birim fiyatı azalmaktadır. Ürünün orjinalini almak için öncelikle satın alacağınız firmanın satımış olduğu ürünün bandrollü ve hologramlı olmasına özen gösterin. Ürün aynı zamanda mutlaka sizlere faturalı olarak yollanması gerekmekte. Buna dikkat edin.

fiyat

Eczane Satış Fiyatı ve İnternet Satış Ücreti

Tüm orjinal jel ürünleri standart ücretlere satılmaktadır. 1 adet jel’in satış fiyatı kdv dahil 149 TL + kargo olarak marka sahipleri tarafından belirlenmiştir. Piyasadaki ucuz fiyata satılan ürünlere orjinallik açısından güven duymamanız yararınıza olacaktır.

Siparişleriniz nakit yada kart ile ödenebilir. Ödemeler kapıda yapılır. Yurtiçi kargo ile yollanır. Ulaşım süresi 1-2 gün, gönderilen bölge ise tüm Türkiye şehirleridir.

 

x

Check Also

ne işe yarar

Ne İşe Yarar

Çoğunuz soğuk lipoliz jeli gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak etmekte. Konuyla ilgili ...